Podeľte sa o svoju skúsenosť s našimi službami a ohodnoť nás.

Na vašom názore záleží. Pomôžte aj iným v podobnej situácií domôcť sa svojich práv.

Referencie

5
5,0 rating
5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
5*100%
4*0%
3*0%
2*0%
1*0%

Povedali o nás

TAAK Odškodňovacia spoločnosť

5,0 rating
11. septembra 2020

Ľudksý prístup,žiadne skryté poplatky v zmluve,profesionalita.

Patrik
5,0 rating
3. septembra 2020

Ďakujem za profesionálny prístup a promptné riešenie mojej situácie. Aj napriek tomu, že som žiadne poistenie nemala, vďaka Vám som bola po nehode riadne odškodnená.

Veronika
5,0 rating
12. augusta 2020

Ďakujem spoločnosti Taak, ktorá ma po dopravnej nehode vyhľadala, pomohli mi nielen finančným odškodnením, ale hlavne aby som na to zlé rýchlo zabudla som dostala radu koho mám požiadať o pomoc a dnes môžem plnohodnotne žiť ďalej. Veľmi láskavý prístup a pomoc v každom smere. Odporúčam každému kto by sa ocitol v takej životnej situácii. Veľké Ďakujem.

Slávka
5,0 rating
31. júla 2020

Vaša spoločnosť mi bola nápomocná pri vybavovaní odškodnenia po nehode. Oceňujem férový prístup, komunikatívnosť, promptnosť a zároveň ústretovosť a odbornosť. Vaše služby hodnotím pozitívne a v prípade budúcich udalostí Vás určite kontaktujem.

Erika
5,0 rating
3. decembra 2019

Vážena spoločnosť , týmto by som sa chcela poďakovať za Vašu službu,ktorú robíte klientom,ktorý nie sú poistení a mali haváriu napr.ako ja. Zobrali ste na seba moje vybavovanie voči poisťovni. Ľudia ako ja by si veľmi ťažko uplatňovali požiadavky voči poisťovni. Zato Vám patrí veľká vďaka. Chcem aby ste naďalej robili tu prácu a pomáhali aj ostatným ľudom,ktorý tu pomoc potrebujú. Ešte raz veľká vďaka.

Helena